Smörgåsbestick silver 800
2015-11-04
339516
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMÖRGÅSBESTICK, 18 dlr, silver/800, bestående av: 9 knivar, 9 gafflar, samtliga med förgyllda stålblad, UPPLÄGGNINGSBESTICK, skaft i sterlingsilver, PÅPETARE, SKED, silver, medföljande udda 10 bestick med skaft i vitmetall
Slitage