Skåp med intarsia
2015-11-04
339510
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, rik dekor, intarsia i form av blommor, mahogny, höjd 210, 152 x 54 cm, nyckel finns
torrsprickor, skador,