Armband 18 k guld Italien

Armband 18 k guld Italien
Armband 18 k guld Italien

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, fantasilänk, Torino 1960-tal, längd 19 cm, vikt ca 61,4 g, inköpt i San Remo, 1960-talets början

339508

2015-11-05