Gideon Börje oljemålning
2015-11-04
339488
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965), stående modell, signerad G. Börje, olja på duk, 92 x 65 cm