Corneille litografi
2015-11-03
339398
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010):figurer, signerad och daterad Corneille ´82, färglitografi, 74/120, 40,5x27,5 cm