Gravyrer 3 st
2015-11-02
339289
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAVYRER (1800-tal): (3) Flicka med fågel, värdshusscen, romantiskt par, 46x35, 45x35, 44x36 cm
Fläckar, gulnad, fuktskador, 1 utan glas