Eva Bagge Kristina
2015-11-02
339203
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964), Kristina, signerad, olja på pannå, 40 x 32 cm.
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling