Maj Arnell oljemålning
2015-11-08
339164
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAJ ARNELL (1919-2005): Stilleben, olja på duk signerad MA, samt signerad och daterad på baksidan Maj Arnell -54, 57x49 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg