Fåtölj i teak
Vollendet
2015-11-02
339156
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, teak, 1950-tal, orange klädsel, sitthöjd 41 cm
slitage, skador, fläckar, repor