Oljemålning med fiskare
2015-11-03
339056
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Fiskare på strand, otydligt signerad, olja på pannå, 19,5x33 cm