Lena Cronqvist litografi
2015-11-02
338978
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist 115/170, litografi, 73x53 cm