Ivar Morsing oljemålning
2015-11-02
338957
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Spelare stranden Sisal", signerad och daterad I. Morsing 67, olja på pannå, 21 x 35 cm