Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-11-01
338944
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vandrande figur, olja på pannå, 14 x 23 cm
Ytskador