Takarmatur art deco
2015-11-01
338895
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1920/30-tal, art deco, grönpatinerad och bemålad plåt och trä, dekor med bockhuvuden, höjd ca 45, diameter ca 60 cm
Bruksslitage