Bockbord
2015-11-01
338879
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOCKBORD, 1900-tal, kryssunderrede, obehandlat, höjd 80 cm, ca 193x94 cm
Slitage, sprickor