Vaser silver
2015-11-01
338870
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VASER, 1 par, silver, Asien, 1900-talets andra hälft, dekor i relief av Shiva, svenska importstämplar, höjd 28 cm, vikt ca 1900 g