Byrå gråmålad
2015-10-31
338794
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, sent 1800-tal, bemålad, fyrlådig, beslag i mässing, höjd 85 cm, 33x78 cm
Senare bemålad, slitage, senare beslag