Steiff hund
2015-10-31
338792
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STEIFF, hund, 1932-1943, "Peter", etikettmärkt med originallapp, märkt i örat, höjd 20 cm
Slitage, skador