Stolar böjträ
2015-10-31
338786
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets senare hälft, böjträ, sitthöjd 45 cm
Slitage, fanérskador