Soffbord gustaviansk stil
2015-10-31
338756
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, höjd 66 cm, 65x66 cm
Senare bemålat, skador, slitage