Bordslampa
2015-10-31
338739
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, empirestil, 1900-tal, mässing, kannelerad samt med motiv av bladverk, totalhöjd ca 66 cm
Bruksslitage