Lennart Rodhe färglitografii
2015-10-31
338721
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1975, 204/250, färglitografi, ca 28x40 cm