Buddha Thailand omkring 1900
2015-10-31
338717
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BUDDHA, 1800/1900-tal, Thailand, metall, höjd ca 102 cm
Ytslitage, skador