Byst gips
2015-10-31
338700
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BYST, gips, mansporträtt, otydligt signerad och daterad 1928, höjd 42 cm
Gulnad, slitage, avslag