Bordslampor 1 par
2015-10-31
338645
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Kina, porslin 1900-talets slut, totalhöjd ca 55 cm
Smärre slitage