Cremekopp
2015-10-31
338635
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CREMEKOPP med lock och fat, porslin, "Flora Danica" Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1900-tal, höjd 9 cm
2 st smärre nagg på lock