Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, Dux, 2000-tal, svart skinn, modell Johan, stålben, längd 208 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
338588
2015-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner