Triptyk samtida konstnär
2015-11-01
338512
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUDE (samtida), Landskap - triptyk, signerade, akryl på duk, vardera 70x70 cm
Smärre slitage