Vällingklockor
2015-10-30
338498
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄLLINGKLOCKOR, 2 st, höjd ca 28, diameter ca 29 cm
Slitage, skador