Orientmatta Kina
2015-11-09
338481
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kina, semiantik/antik, blå bård, geometrisk dekor, beige mittfält med motiv av drake, ca 162x95 cm
Skador, lagningar, fläckar, slitage