Sabelbajonett m/1867
2015-10-31
338460
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SABELBAJONETT, svensk, m/1867, fäste av trä, numrerad 3136 på bladet, balja med svärtat läder, längd ca 73 cm
Balja med slitage