Takarmaturer 1 par
2015-11-04
338455
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, höjd 12, diameter 60 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, upphägningsanordning saknas