Einar Nerman akvarell
2015-10-31
338452
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR NERMAN (1883-1983): Riddaren Finn Komfusenfej, akvarell, signerad Nerman, bildmått ca 17x23 cm