Orientmatta
2015-11-11
338450
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Beluch, ca 315x160 cm
Jämnt slitage, mindre lagning