Einar Jolin litografi
2015-10-31
338448
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Svanar, signerad Jolin, HC-upplaga numrerad 34/40, färglitografi, bildmått ca 54x45 cm
Något gulnad