Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, bronserad, oval, dekor i pastellage, 85 x 60 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, lös dekordel medföljer
338420
2015-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner