Oidentifierad konstnär Ryssland
2015-11-01
338417
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Gatumotiv, otydligt signerad, akvarell på papper, 34x23 cm