Howard Campion Landskap med tvätterskor olja
2015-11-02
338404
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HOWARD CAMPION (England, född 1840): Landskap med tvätterskor, signerad Howard Campion, olja på duk, 41 x 37 cm