Landskap
2015-10-30
338397
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal), Landskap, olja på träpannå, ca 21 x 29 cm
Krackelyr