Grafiska blad
2015-10-30
338380
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRAFISKA BLAD, 1800-tal, man och kvinna i folkdräkt, ramarns mått ca 52 x 43 cm
Slitage, skador, revor, skadat glas