Madeleine Pyk
2015-10-30
338369
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stadsbild, signerad och daterad M Pyk 92/275, ca 90x72 cm