Einar Jolin
2015-10-30
338364
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Snäckgärdsbadet Gotland, signerad och daterad Einar Jolin 1937, akvarell på papper, ca 20 x 28 cm.
Slitage, märken efter häftstift i hörnen, på baksidan med dedikation