Simone de Dardel oljemålning
2015-10-30
338344
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIMONE DE DARDEL (1913-1996): ´´Soldis över Riddarholmen´´, signerad Simone de Dardel, olja på pannå, ca 33 x 41 cm