Armring 18 k guld
2015-11-01
338285
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
ARMRING, 18 k guld, mittsektion dekor med 3 halvpärlor, graverad dekor, 1886, stadsstämpel otydlig, säkerhetskedja, vikt ca 17,2 g
Bucklor, sprickor, lagningar