Einar Forseth
2015-10-30
338266
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): ´´Midnattskväll´´, signerad Forseth, olja på duk, 54 x 64 cm
Smärre färgbortfall