Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, numrerad 261/360, 22x30 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad
338261
2015-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner