Harry Wichmann träskulptur
2015-10-30
338256
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993), skulptur, skuret och bemålat trä, i form av kvinnlig modell, signerad och daterad Wichmann 70, 29 x 16 cm