Skedar silver
2015-11-01
338213
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 10 st., silver, 18/1900-tal, vikt ca 632 g
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Bruksslitage