Lena Linderholm
2015-10-30
338176
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Blommor i vas, signerad och numrerad 133/225, färglitografi, 81x58 cm