Oidentiferad konstnär
2015-10-29
338131
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fåraherde, olja på duk uppfäst på pannå, 27 x 19,5 cm
Slitage, färgbortfall, ram med slitage